Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Kopalnie i ocet xD
Jezus93 Użytkownik jest offline
Postów: 1
Ostrzeżenia: 0%  
Jezus93
45872 Wysłany: 11 Kwi 10 19:49 • Temat postu: Kopalnie i ocet xD
Przepraszam jestem nowy i mam pytanie. Gram w HM:FOMT i przy 11 poziome kopalni zimowej nie ma przejścia niżej. co zrobić jak dostać się na następne poziomy. przekopałem wszytko dwa razy. żadnych schodów

Ps. skad można wziąść ocet ? albo masło ?

Ostatnio edytowany Niedziela, 11 Kwietnia 2010, w całości zmieniany 1 raz(y).
Reklamy
Crash Użytkownik jest offline
Postów: 1424
Ostrzeżenia: 10%  
Crash
45878 Wysłany: 12 Kwi 10 10:38 • Temat postu:
Mesjaszu, zbawicielu Nasz, zmiłuj się nad Nami, miej Nas w swej opiece! Wiedz, że schody to podłe narzędzia szatana i nie zawsze mają odwagę się ujawnić! Zapisz zatem grę na każdym piętrze i odczytaj owy zapis, gdy plugawe schody się nie pojawią! O Panie Nas wszystkich, ocet możesz zakupić za srebrniki w TV-Shopie, jak już Twą Boską mocą kuchnię wybudujesz, a masło możesz wyprodukować sam, mając odpowiedni Maker - ba, jakżem mógł wątpić, Ty potrafisz wszystko sam wytrzowyć, o Królu Niebieski!


I niech teraz tylko jakiś ateista otworzy swą zapyziałą jamę gębową - mam dowody! Wszak pisałem, ba, nawet pomogłem Jezusowi(93)! MAN I'M AWESOME

____________________

[obrazek]
Kikki_The_Monkey Użytkownik jest offline
Postów: 23
Ostrzeżenia: 0%  
Kikki_The_Monkey
46952 Wysłany: 13 Lip 10 21:07 • Temat postu:
Hmm... Może trochę za późno, by odpowiedzieć na twoje pytania ale w razie czego to zrobię...
Może inni też będą mieć z tego korzyść (Ci początkujący...)
Schody od kopalni czasem się psują (błąd gry)
A masło można zrobić w kuchni. Weź sobie Harvest Moon: Friends Of Mineral Town i znajdź przepisy
Tam będziesz mieć wszystkie przepisy
© 2003 - 2024 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.