Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Kikuty i TV Shoping w BTN
Kubol359 Użytkownik jest offline
Postów: 10
Ostrzeżenia: 0%  
Kubol359
32312 Wysłany: 10 Sie 08 19:10 • Temat postu: Kikuty i TV Shoping w BTN
Siema, mam kilka pytan odnosnie TV shoping to od ktorej godziny moge isc zamowic cos tam przez telefon w Innie bo o ktorej bym nie przyszedl to ciagle wyskakuje mi komunikat we have a phone, a odnosnie kikutow (chodzi mi o te pniaki drzew zniszczone po burzy) czy da sie jakos usunac bo szpeca mi obraz farmy dzieki z gory za odpowiedzi... pozdrawiam
Reklamy
kasiakk Użytkownik jest offline
Postów: 125
Ostrzeżenia: 0%  
kasiakk
32313 Wysłany: 10 Sie 08 19:52 • Temat postu:
1.Trzeba obejrzeć od początku do końca TV market a jeśli nawet niebedziesz mugl to widocznie bug.
2.młotkiem
Kubol359 Użytkownik jest offline
Postów: 10
Ostrzeżenia: 0%  
Kubol359
32314 Wysłany: 10 Sie 08 19:59 • Temat postu:
Ok Dzieki Wielkie rzeczywiscie mlotek podzialal na te... wlasciwie niewaidomo co ;) a z TV Shoping ogladam od poczatku do konca, i moze to chodzi o to ze to jest w jakis okreslonych godzinach np ze po piatej nie mozna chyba i ze w ladna pogode tylka bo gdzies o tym czytalem i juz nie pamietam i jak by ktos byl tak skory mi odswierzyc pamiec chyba jakos tak to bylo... dzieki papatki pozdrawiam
zawodowiec6 Użytkownik jest offline
Postów: 186
Ostrzeżenia: 0%  
zawodowiec6
32321 Wysłany: 10 Sie 08 21:28 • Temat postu:
ja zawsze chodzilem o 10 i juz dzwonilem;) a zamiast pniakow to zawsze ustawialem kamienie;) tez fajnie wygladalo;)
Domka Użytkownik jest offline
Postów: 2061
Ostrzeżenia: 0%  
Domka
32324 Wysłany: 10 Sie 08 21:35 • Temat postu:
Ale ja zauważyłam takie coś że ten zły pies przechodzi przez kamienie... Więc może i ładnie wygląda, ale i tak zwierzęta są rano nieszczęśliwe. Więc warto poświęcić kilka pieńków i wymieniać je co jakiś czas ;]

____________________

[obrazek]
[obrazek]
Kubol359 Użytkownik jest offline
Postów: 10
Ostrzeżenia: 0%  
Kubol359
32336 Wysłany: 11 Sie 08 06:26 • Temat postu:
Ok dzieki za rady, jezeli chodzi o kamienie to rzeczywiscie mialem kiedys rowniez ustawione ale zmienilem na pniaki bo wilk mi gryzl kury (takze potwierdzam )
antonio666 Użytkownik jest offline
Postów: 19
Ostrzeżenia: 10%  
antonio666
32773 Wysłany: 21 Sie 08 09:40 • Temat postu: a ztym dzwonieniem
to może podchodzisz do tego gościa i z niem rozmawiasz , a nie bezpośrednio do telefonu??

____________________

XXX
© 2003 - 2024 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.