Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Skarpeta
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24197 Wysłany: 14 Sty 08 13:08 • Temat postu: Skarpeta
mam zime i mam pytanie kiedy dac elen ta wlóczke zeby mi zrobila skarpete i to obojętnie jakiej wielkości ze np. L ??

____________________

kkj
Reklamy
Rovena Użytkownik jest offline
Postów: 25
Ostrzeżenia: 0%  
Rovena
24211 Wysłany: 14 Sty 08 19:37 • Temat postu:
Aby Ellen zrobiła Ci skarpetę musisz pójść do niej w dowolny dzień pomiędzy 1 a 23 dniem zimy (w godzinach pomiędzy 9:00 a 11:00). Co do wielkości włóczki nie jestem pewna ^^; ale wydaje mi się, że każda jest dobra. Na wszelki wypadek miej w zapasie kilka wielkości (o ile masz taką możliwość). Aha, i najważniejsze - aby Ellen zrobiła skarpetę musi Cię wpierw polubić.

____________________

[obrazek]
http://rovenka.deviantart.com/
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24212 Wysłany: 14 Sty 08 19:41 • Temat postu:
Jestem z nią przyjacielem dawałam jej włoczki przez 23 dni i ni h.. nie zrobiła mi czemu??

____________________

kkj
Rovena Użytkownik jest offline
Postów: 25
Ostrzeżenia: 0%  
Rovena
24213 Wysłany: 14 Sty 08 19:48 • Temat postu:
Może nie masz w domu haka na skarpetę? (nie pamiętam czy jest on od początku w naszym domku czy dochodzi wraz z którąś rozbudową)
Innym powodem może być to, że niewystarczająco Cię lubi i po prostu bierze włoczki jako prezent.

____________________

[obrazek]
http://rovenka.deviantart.com/
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24217 Wysłany: 15 Sty 08 14:45 • Temat postu:
mam hak mozliwe ale dala mi juz ten przepis

____________________

kkj
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24238 Wysłany: 17 Sty 08 20:14 • Temat postu:
Mam jeszce 1 pytanko a elen powie ci ze ci zrobi skarpete czy nie?

____________________

kkj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
Mariossjex:
24241 Wysłany: 17 Sty 08 22:05 • Temat postu:
Grr...
Pomyśl słońce,jak inaczej by mogło być ? Sama się tak znajdzie ?[chciałem czekać aż odpowie Rovena,bo robi to jakoś kulturalnie,ale wziąłem się za siebie i odpowiedziałem :F Mi jakoś ciężko odpowiedzieć mądrze na głupie pytanie...]
Zresztą jak zobaczysz zwisającą skarpete w domu to pewnie będzie to ;s
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24249 Wysłany: 18 Sty 08 13:58 • Temat postu:
ale czy cos mi powie np "zrobie ci skapete" czy cos w tym stylu bo tak moge czekac cala wiecznosc i jej niedostane

____________________

kkj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
Mariossjex:
24256 Wysłany: 18 Sty 08 19:15 • Temat postu:
Kurwa,nie mam siły...
Co ci zrobi różnice czy powie czy nie ? ŻADNEJ
Opowiem troche jak CrS
Wiesz,zrobi ci wjazd na chate swoim zajebistym krzesełkiem,wjebie ci skarpete na wieszak i spierdoli !
Grrrr<gryzie pluszowego misia>
[CrS obiecał nie dawać osta :< a jego się lepiej słuchać :F I wybaczcie nerwa,nie lubie głupich pytań :< ]

Edit po roku od napisania - Damn,ale ten post jest słaby Nie wierze że ja to pisałem :FF
Drugi edit ;f Ale pytanie w sumie zasłużyło na coś takiego :FF

Ostatnio edytowany Piątek, 24 Lipca 2009, w całości zmieniany 3 raz(y).
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24257 Wysłany: 18 Sty 08 19:21 • Temat postu:
grrr ty mnie nierozumiesz skad mam wiedziec czy mi zrobi ta zasrana skarpete tak moge czekac do usranej smierci a jak bede wiedziec ze cos powie to bede pewna nie??

____________________

kkj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
Mariossjex:
24258 Wysłany: 18 Sty 08 19:29 • Temat postu:
...masz szczęście że jeszcze nie wynaleźli tego urządzenia by komuś przypieprzyć w morde przez neta...
DAWAJ jej dużo prezentów i co jakiś czas daj jej włóczke.I jak ci powie że zrobiła-to zrobiła ! Do kurwy nędzy co cie to zbawi czy powie czy nie ? no pomyśl ! Nawet jak nie powie to gdy zobaczysz skarpete to znaczy że zrobiła.Nie zobaczysz-nie zrobiła.A to że ci powie to tylko przyśpieszy to kiedy się o tym dowiesz !
i ty chcesz się brać za robienie poradnika do czegoś ? jak nie umiesz prostych zdań zrozumieć
prosze,nie kompromituj się już ;s
[dla tych dla których teraz wyszedłem na prostaka przeklinając-ta osoba nie wykazuje najmniejszych objaw logicznego myślenia...a jak nie ja jej to powiem,to kto ? Matiza nie ma ]
Rovena Użytkownik jest offline
Postów: 25
Ostrzeżenia: 0%  
Rovena
24262 Wysłany: 19 Sty 08 00:24 • Temat postu:
Ech, ale burzliwa dyskusja się tu wywiązała... Dorzucę tylko swoje trzy grosze, może to wreszcie rozwiąże ten cały 'problem'...
Tak jak powiedział mój przedmówca musisz dawać jej dużo prezentów. Prawdopodobnie trzeba jej tego naznosić więcej niż potrzeba do otrzymania przepisu. Gdy wreszcie nadejdzie ten dzień, że zdecyduje się zrobić Ci skarpetę, to w momencie gdy dasz jej włóczkę, ona powie coś w stylu "dziękuję, zrobię Ci z tego skarpetę na prezenty". Nie pamiętam czy da Ci ją od razu, ale prawdopodobnie tak. Niewykluczone też, że musisz mieć do tego rozbudowany na maxa dom, ale to moja własna sugestia.
Ja osobiście swoją skarpetę dostałam dopiero w 3cim roku gry, gdy już miałam duży dom i żonę... Myślę więc, że nie ma co się stresować. Kiedyś napewno zrobi. Mogę tylko pożyczyć cierpliwości.

____________________

[obrazek]
http://rovenka.deviantart.com/
kaskakicia Użytkownik jest offline
Postów: 13
Ostrzeżenia: 0%  
kaskakicia
24263 Wysłany: 19 Sty 08 09:16 • Temat postu:
Rovena napisał(a):

to w momencie gdy dasz jej włóczkę, ona powie coś w stylu "dziękuję, zrobię Ci z tego skarpetę na prezenty". .


i oto ciagle mi chodzilo czy cos powie a ten mowil "ze jak zrobi to bedzie" ale takto bym mogla czekac w nieskonczonosc


a i jeszcze cos Mariossjex zbawi mnie to bo niebede jej musila juz dawac wloczki nie??

Ostatnio edytowany Sobota, 19 Stycznia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).

____________________

kkj
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
Mariossjex:
24265 Wysłany: 19 Sty 08 11:02 • Temat postu:
Nic ci to nie da.Chyba że w plecaku masz nieskończoność włóczki.I tak i tak będziesz musiała wrócić do domu po kolejne i wtedy zobaczyłabyś skarpete lub jej brak.
A co do czekania w nieskończoność - no to chyba nie dzisiaj ;|
W końcu MUSIAŁABYŚ pójść do domu bo nie masz nieskończoności włóczek.I jakby skarpetka miała być to by tam była.
No chyba że grasz na kodach i nie chce Ci się sprawdzać w domu czy już ją dostałaś-ale jak tak,to o czym my w ogóle mówimy ?
Zresztą chyba nie dajesz jej tylko włóczki na okrągło ;| Bo gdy dajesz 1 prezent ciągle to chyba może spaść poziom lubienia [Kiedyś gdy dałem Karen wino,spadło jej serce z pomarańczowego na żółte.Tylko na chwile,po później nabiłem to dosyć szybko]

Ale skoro problem(?) rozwiązany to temat już nie potrzebny


Ostatnio edytowany Sobota, 19 Stycznia 2008, w całości zmieniany 1 raz(y).
miecio1995 Użytkownik jest offline
Postów: 54
Ostrzeżenia: 90%  
miecio1995
24699 Wysłany: 08 Lut 08 19:16 • Temat postu:
Niezła kłótnia. Nawet mój stary tak nie przeklina.

____________________

Elementarnie można wszystko dobrze robić. Kawe na ławe.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
Mariossjex:
24702 Wysłany: 08 Lut 08 19:37 • Temat postu:
Nerwy nerwy ;p
Z ciekawości-po co to pisałeś ? :F
[bo kłótnia to raczej nie była,a
Cytat:
burzliwa dyskusja
;p,zresztą nawet jak to się skończyła
pytam się bo ciekawi mnie w sumie po co ktoś mnie porównuje do swojego taty ;o :F]
kyubi Użytkownik jest offline
Postów: 20
Ostrzeżenia: 0%  
kyubi
24740 Wysłany: 09 Lut 08 18:03 • Temat postu:
Jeszcze takie pytanie co do skarpetki... po co ona jesy właściwie bo się nie doczytałam tego?? :aniol:
miecio1995 Użytkownik jest offline
Postów: 54
Ostrzeżenia: 90%  
miecio1995
24747 Wysłany: 09 Lut 08 21:49 • Temat postu:
Porównuje, bo taka " burzliwa kłotnia " Raz na mojej hacie się odbyła, I wiesz tak mi się napisło. SORRY, jeśli cię to wnerwiło.

____________________

Elementarnie można wszystko dobrze robić. Kawe na ławe.
Mariossjex: Użytkownik jest offline
Postów: 3184
Ostrzeżenia: 20%  
Mariossjex:
24748 Wysłany: 09 Lut 08 22:14 • Temat postu:
Nie wnerwilo,ale nie pojalem o co Ci chodzi ;p
miecio1995 Użytkownik jest offline
Postów: 54
Ostrzeżenia: 90%  
miecio1995
24752 Wysłany: 10 Lut 08 11:48 • Temat postu:
Nie ważne. SORRY

____________________

Elementarnie można wszystko dobrze robić. Kawe na ławe.
© 2003 - 2024 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.