Wysłany: 19 Cze 14 22:18 • Temat postu: Fotki, foteczki
"gnysek" napisał(a):
Jej, to ja tyle lat musiałem czekać, żeby zobaczyć jak wyglądacie? Chociaż to tam nic, tydzień temu byłem na kawusi i ciasteczku a potem spacerze po Warszawie z Venice Po Blondi, Kukim, Domce, Eerionie, BigBangu i Muscat to kolejna osoba z HMT live
Ach wspomnienia... oczywiście Blondynka sprowadziła mnie tutaj z powrotem, fajnie znowu widzieć, ze odzywacie się mordki A i co do cytatu wyżej, Panie Adminie chciałabym zauważyć, że mieszkaliśmy na jednym osiedlu przez ponad rok, rozumiem, że to przypadkowe spotkania w lidlu, pod blokiem i na kolejce nic dla Ciebie nie znaczyły... <chlip>
Wysłany: 31 Paź 10 09:30 • Temat postu: Tego dnia, 5 lat temu.
Dzisiaj 31 października. Dla większości kolejny dzień jak co dzień, nudny, pełen obowiązków, a przede wszystkim kojarzący się z dzieciokami z hameryki biegającymi w przebraniach i pytających o słodycze...
Jednak! Nie do końca.
5 lat temu 13letnia siksa napisała na gg, do najbardziej trzaśniętej pozytywnie dziewczyny, w sprawie syfu, jaki ktoś robił na tym forum. Czasy był inne, forum wtedy przechodziła wielka fala Dzieci Neostrady i trzeba było to tępić. Jako że byłam tam stosunkowo świeża to zmartwił mnie taki stan rzeczy. i puFF.
Dziewczyna okazała się w porządku. ba! skoro lubiła filmy z wątkami erotycznymi (opowieści o seksie na cmentarzu... xDDDD) musiała być w porządku . Od tamtej pory młode dziewczynki rozmawiały sobie prawie codziennie. (tak ten cmentarz najwyraźniej zaciekawił... xD) i tak dzisiaj mija 5 rok pięknej przyjaźni, mimo że rozpoczęła się tutaj - w sieci. Mimo, że umiały się na siebie wkurzyć, jakoś to wszystko dało rade. Kiedy jedna była smutna, druga ją pocieszała. A co najważniejsze - łączy je ten sam rodzaj poczucia humoru (którego za żadne skarby nie próbujcie zrozumieć...) Obydwie zmieniły się z czasem. Urosły im cycki, przeżywały pierwszą miłość, jedna poszła na studia, druga pisze w tym roku maturke <3 Sławne rozmowy po 22 zmieniły ich światopogląd i skrzywiły psychikę na całe życie. I mogłabym jeszcze rozpisać się na temat mudżinach tańczących w rytm lambady o ' nigdy nie wezmę tego... ><!!!!!' oraz o ' Ty mi tu o takich rzeczach, a ja słucham Beatlesów' aczkolwiek... wyszłoby trochę za długo.
Tak czy inaczej.
Wysłany: 12 Wrz 10 00:51 • Temat postu: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!
szniff szniff... w tym miejscu jako moderator tego forum, Drodzy Użytkownicy! muszę was przeprosić za moje zachowanie, ale z racji bycia jubilatką pozwolę sobie na prezent i... użyje kilka emotek extra! ^^ ;D;D;D;D
Wysłany: 06 Wrz 10 19:16 • Temat postu: Fotki, foteczki
Ojeju, aż mi się na serduszku cieplej zrobiło. dziękuję ;* ;* ;*!
no i żeby ktoś się nie doczepił, ze jest spam, to ee... dodam jakieś zdjęcie.
bo się za jakąś chwile zestarzeje, to żeby uwiecznić ostatnie chwile mojej niewinnej dziecinnej młodości, O.
Plaża jest otwarta tylko w słoneczne dni od wiosny do jesieni, od 6 rana do 5 po południu. Wiadomo musisz wziąć ze sobą dorosłego psa oraz własny dysk, no i trzeba podejść do tej tabliczki, gdzie opisane są zasady używania ;P
Wysłany: 04 Lip 10 12:19 • Temat postu: Disco Polo
oo matko. jaki cover xD akurat piosenka lady gagi, której najbardziej nie lubię, która najbardziej mnie wkur<pii> która leci na każdej imprezie >< nie wiem jak was, ale fenomen lady gagi, jej piosenek bazujących na podobnych liniach melodycznych i stałym elemencie powtarzającym, naprawdę robi się już męczący...
Wysłany: 04 Lip 10 12:04 • Temat postu: Problem ze skrzatami...
Jeśli chodzi oo FOMT lub MFOMT to sprawa ma się tak: żeby krasnal zaczął Tobie pomagać, bawić sie itd. to musisz mieć u niego co najmniej 3 serduszka (żeby to sprawdzić, patrzysz w opcje i w statystyki ;P) A żeby zaprosili Cię na herbatkę warunek musi być spełniony do każdego krasnala. Szybki sposób na serduszka, to pilnowanie kalendarza - każdy krasnal obchodzi urodziny, tak wiec szybciutko idziemy wtedy do spożywczaka po mąkę i zabieramy z farmy miód, solenizantowi wręczamy prezencik ( ja zazwyczaj chadzam z 9 mąkami w plecaku ;P ) i puff! mamy nowego pomocnika ;)
Oooo, a ja myslałam, że jestem na bierząco. a tu jednak nie! te komiksy z egzaminami rozbrajają mnie. przy pokazji cieszę się, że mnie to dopiero czeka za jakieś dobre 1,5 roku mwhahahaha! ;D
Wysłany: 28 Cze 10 14:23 • Temat postu: Fotki, foteczki
Jaki lep? chyba jedynie w dosłownym znaczeniu, brrr... Ja np. nie przepadam. w sensie, dobrze jak ma coś na głowie, ale kurde... bez przesady. lepem to moze byc irokez *_*. no ale jak to mawiają są gusta i guściki. ( tak wiem, Ty kochasz takich ;* )
poza tym! foch z przytupem i melodyjką, bo nie pokazałaś mi tego zdjęcia w paprociach! jest jednym z najładniejszych z tych wszystkich, które widziałam! tak się bawić nie będziemy ;>
zauważyłam za to inną modę, pełno lasek sobie robi teraz tzw ' jeżyka'. sama w sumie miałam taki pomysł kilka lat temu żeby sobie z tyłu zrobić, wygolić trochę włosów, ale teraz to się stało istną plagą...
Wysłany: 28 Gru 09 12:09 • Temat postu: Grudniowy komiks-dump
o ja cie!
wiem o czym piszę, celowo sformułowałam w ten sposób wypowiedź, ale nie myślałam, że wywoła aż tyle emocji?
Domka jak widzę załapała 'żarcik' i napisała, że komiks jest defetystyczny.
ale jak bardzo pragniesz w Twoim mniemaniu mogę nie wiedzieć co to znaczy ;)
Wysłany: 27 Gru 09 18:32 • Temat postu: Grudniowy komiks-dump
Teeeż, ale bez przesady, podstawa nie jest trudna i świetnym przykładem była tegoroczna matura ;>
Tak w ogóle, to żebyś wiedziała. U mnie takie żarty chodziły np. o ostracyzmie... ;P
Wysłany: 27 Gru 09 18:24 • Temat postu: Grudniowy komiks-dump
hah to to tak miało być co do tej matury z polskiego, hiperbolizacja znaczy się wyolbrzymienie. A moim skromnym zdaniem ten celowy zabieg mimo wszystko jest aż nazbyt wyolbrzymiony, a mówię to, ponieważ mam zamiar zdać z polaka rozszerzenie
wiec nie marudzić ;P