Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Doraemon: Story of Seasons
gnysek, 02 Kwi 19
Wciąż nie wiadomo, czy zapowiedziana niedawno gra z oryginalnej serii Harvest Moon (tej japońskiej) z misiem Doraemonem (znany fanom anime) na Switch zadebiutuje kiedyś poza Japonią, ale wiemy kiedy zadebiutuje tam i pewnie z rok potrzebuje aby dotrzeć do nas. Na dole wpisu znajdziecie kolejny trailer z gry który opublikowano przy okazji informacji o dacie premiery - 13 czerwca. Wydawcą będzie Namco Bandai, co może zwiększyć szanse na wydanie u nas.

W grze standardowo będziemy mogli sadzić nasionka, opiekować się zwierzętami, łowić ryby, łapać insekty, kupować elementy wyposażenia. Zniknie jednak motyw podrywania dziewczyn, gdyż nasz bohater zdaje się być dzieckiem i zajmować się farmą razem z Doraemonem, więc taki... trójkąt, nie miałby sensu ;) Zresztą, świat w grze ma być jakimś "alternatywnym" wymiarem, z którego bohater chce wrócić, więc związki to chyba średni pomysł :D
W grze ma być też opcja odkrywania gadżetów które pomogą nam na farmie - drzwi do teleportów, przyspieszacze dla roślin.Cóż, zobaczymy co z tego wyjdzie, ja boję się trochę uproszczeń, z drugiej strony prawdopodobny nacisk na questy może pomóc tempu gry.
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 17, zalogowanych: 0, botów 3.
Zalogowane osoby: Ahrefs, Bing, SentiBot
Ostatnie 24h: Cloud7Strife, inetryconydot, Thavox, Buli, marcindas
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.