Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition
gnysek, 28 Mar 17
Bez wcześniejszej zapowiedzi (chociaż o plotkach pisałem) na PS Store w USA i Europe wylądował Harvest Moon:A Wonderful Life SE na PS4. Gra ma dodaną obsługę trofeów, użytkownicy donoszą też, że poprawiono nieszczęsne problemy z frameratem które nękały wersję na PS2 i podobne wznowienie na PS3. Podobno gra działa szybciej niż oryginał na Gamecube, co postaram się jeszcze dziś sprawdzić :)

Gra kosztuje 63 zł.

Do pobrania w PS Store tutaj: https://store.playstation.com/

Lista trofeów: https://psnprofiles.com/

Aktualizacja (29.03): Kupiłem grę i potwierdzam fenomenalny skok prędkości - gra w niektórych miejscach działa 3-4x szybciej niż na PS2. Znalazłem co prawda 2 miejsca gdzie delikatnie zwalnia (droga do domu Romany oraz przy plaży), ale da się przeżyć :) Poniżej moje nagranie z PS4:

dawidkvachu Użytkownik jest offline 29 Mar 17 11:23

Przez chwilę nawet się zastanawiałem czy sobie nie kupić, ale dobrze, że obejrzałem Twojego gameplaya. Lepiej by zrobili BTNa niż to.
Fizzly Użytkownik jest offline 29 Mar 17 13:47

To chyba największy pasztet jaki powstał... Już w wersje z GameBoy'a lepiej mi się grało. Pamiętam jak bardzo się zawiodłem tym "Special Edition" na PS2. Właśnie przez framework przestałem w to grać. Pamiętam jeszcze to hybrydowanie nasion pojedynczo....trwało to w nieskończoność. Koszmar! Mogli poprawić kilka rzeczy przy okazji, ale dobrze że chociaż prędkość w końcu ogarnęli, bo gra była wręcz niegrywalna.
gnysek Użytkownik jest offline 29 Mar 17 15:52

@dawidkvachu - pamiętaj, że to przeniesienie praktycznie nie wymagało zmiany kodu gry, więc BTN przenieść byłoby znacznie trudniej.
dawidkvachu Użytkownik jest offline 30 Mar 17 11:50

@Gnyskek - domyślam się, ale to też źle o nich świadczy, że poszli po najmniejszej linii oporu.
gnysek Użytkownik jest offline 31 Mar 17 14:05

wszystkie gry z PS2 na PS4 są tak przenoszone. Tylko wtedy im się opłaca GTA czy Dark Cloud zostały przeniesione tak samo - to nie jest remake/remaster, tylko port, PS4 emuluje w jakiś sposób przekompilowane płyty z PS2 i pozwala na obsługę trofeów na zasadzie śledzenia wartości w pamięci RAM - same trofea nie są dodane w grze, tylko jako nakładka na grę
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 37, zalogowanych: 0, botów 3.
Zalogowane osoby: Bing, Googlebot, SentiBot
Ostatnie 24h: KEVIL, Thavox, Fizzly, Buli, hooligan, gnysek
© 2003 - 2020 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.