Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Stardew Valley
gnysek, 11 Lut 16
Zostały raptem 2 tygodnie do premiery fanowskiej gry luźno opartej o serię Harvest Moon. Stardew Valley do cyfrowej sprzedaży trafi 26 lutego i kosztować będzie 15$, co przy obecnym kursie daje jakieś 58-60 złotych. Gra oferuje naprawdę wiele możliwości, ma głębszy wątek fabularny (a przynajmniej głębszy niż niedawno wydane Seeds of Memories) i za kilka miesięcy wprowadzi możliwość gry online ze znajomymi.

Poniższy trailer powinien was zachęcić do zainteresowania się grą:Oficjalna strona gry: https://stardewvalley.net/
kasiula03 Użytkownik jest offline 11 Lut 16 12:18

Faktycznie interesujący trailer, może faktycznie się skuszę i kupię
Buli Użytkownik jest offline 11 Lut 16 19:30

Oczywiście, że kupię bo jest to najlepiej zapowiadająca się gra ze wszystkich, które do tej pory widziałem w klimacie HM.
gnysek Użytkownik jest offline 12 Lut 16 08:28

I do tego chyba jedyna skończona Bo River Town na kickstarterze nie wypaliło ( https://hmt.pl/river-town-polska-gra-inspirowana-hm.html ), a Wild Seasons chyba jest wciąż nieskończone (chociaż pisałem o nim w grudniu 2013: https://hmt.pl/wild-seasons-gra-inspirowana-harvest-moonem.html ).
zawodowiec6 Użytkownik jest offline 12 Mar 16 12:10

Gierka mi się bardzo podoba. Obejrzałem jedne odcinek na YouTub jak CTSG gra, pomyślałem, muszę w to pograć no i kupiłem na allegro klucz na steam za 56 zł. Wciąga bardzo
herbi Użytkownik jest offline 13 Mar 16 18:44

Gra jest fenomenalna.
Aros2004 Użytkownik jest offline 27 Mar 16 19:51

Pasuje zrobić z tej gry poradnik na stronie np. ile dane warzywo rośnie, gdzie można znaleźć np wędkę , ciekawe lokacje, co dana dziewczyna lubi za prezent itd.
KamilBosman Użytkownik jest offline 28 Lis 16 12:56

A po co i w jakim celu ten poradnik ? Gra ma jedynie sens gdy sam w niej etapami zaczniesz wszystko odkrywać. Nie uważam żeby były w niej questy czy sytuacje bez wyjścia byś musiał zaglądać do poradnika Ucz się na błędach i polegaj na doświadczeniu jak na gracza przystało a wtedy jeszcze bardziej docenisz tytuł wierz mi.
Labowski Użytkownik jest offline 04 Gru 17 13:03

Gra już trochę ma, a nie widzę o niej za wiele choć prezentuje się bardzo dobrze. Wydaje mi się iż należy wspomnieć o nie/oficjalnym? modzie pozwalającym nam na granie multi bo zmienia on bardzo wiele ;)
Co do poradnika to moje podejście jest podobne do KamilBosman-a, takie gry posiadają naprawdę wiele możliwości na dobry start itd. Coś przydatnego, ale nie psującego gry to informację, np. że większość dóbr posiada 3 stopnie: zwykły, srebrny i złoty i że wpływa to nie tylko na cenę, ale także na wartości "odżywcze", ma także wpływ na niektóre eventy no i oczywiście wartość "podarunkową".
Gra posiada także crafting więc lista co, kiedy i z czego będzie pomocna i nie psująca zabawy (chyba).

PS. Aktualnie w to gram więc mógłbym coś tam popisać gdyby były odpowiednie działy.
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 7, zalogowanych: 0, botów 4.
Zalogowane osoby: SentiBot, Bing, Googlebot, Yandex
Ostatnie 24h: Thavox, Lechu, Buli, pepe345, KEVIL, Jozin, gnysek, Nixxoss
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.