Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Innocent Life: Futuristic Harvest Moon
gnysek, 04 Sie 10
Od 4 do 18 sierpnia w sklepie PlayStationStore, dostępnym z konsol PS3 oraz PSP trwa promocja na grę Innocent Life : A Futuristic Harvest Moon. Grę można kupić w cenie 36.00 złotych! Jeżeli posiadacie przenośną konsolę Sony, to może jest to świetna okazja zaopatrzyć się w ten ciekawy tytuł?

[obrazek]
tagi: harvestinnocentlifeportablepromocjapsnpsppsssony
tals Użytkownik jest offline 05 Sie 10 16:57

Ciekawy może być na pewno dla tych, którzy nie mieli okazji w to zagrać. W wyżej wymienionej grze nie można pozwolić sobie na zmniejszenie tempa pracy, ani na obijanie się, bo jeśli nie zdążymy zrobić wszystkiego w dwa lata, to wybucha tamtejszy wulkan i tym samym kończymy grę; oczywiście sejw do usunięcia. Trzeba wszystko robić niestety schematycznie i wg mnie jest to poważny minus. Np. pewne zadania związne z Bożym Narodzeniem da się wykonać oczywiście zimą i jeśli nie zrobimy tego w pierwszym roku, to dalej marnujemy czas; tak mi się wydaje, jeśli tak nie jest niech ktoś mnie poprawi. Taka jest moja opinia dla tej gry, może dlatego taka, że właśnie nie wiem jak ją ukończyć, tzn. jak "dożyć" 3 roku ... co do newsa, 36 złotych wydane za tą grę może zmobilizować do próby jej ukończenia ;p
iPomarancz Użytkownik jest offline 10 Sie 10 00:21

tals wydaje mi się że ten cały wybuch wulkanu ma związek z fabuła, trochę grałem w innocent na PS2 jak dobrze pamiętam to trzeba tam dotrzeć to ducha wulkanu i dzięki temu uratować osadę.Jeżeli źle mówi niech mnie ktoś poprawi ;)
elo
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 17, zalogowanych: 0, botów 4.
Zalogowane osoby: Ahrefs, Yandex, Bing, SentiBot
Ostatnie 24h: Cloud7Strife, hooligan, KEVIL
© 2003 - 2021 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.