Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Różne
gnysek, 14 Cze 17
Nawet nie wiem kiedy minął kolejny rok, ale to właśnie dziś HMT obchodzi swoje 14 urodziny! Czas leci nieubłaganie, a zeszły rok był dla mnie pełen nie-harvestmoonowych atrakcji, jak ślub, narodziny dziecka czy wykańczanie własnego domu... dużo się działo, niestety odbiło się to też na stronie, ale mam nadzieję, że rozpoczynający się (bardziej okrągły) 15. rok działalności da okazję do poprawy :)
Przede wszystkim, już za 16 dni HMT zmieni właściciela - ale nie martwcie się, będzie nim firma którą otwieram od 1. lipca :) W związku z tym planuję przeniesienie strony na zupełnie nowy hosting, oraz dodanie certyfikatu SSL - a więc strona będzie działać po https:// :)
Planuję też zrobić porządki z kategoriami i artykułami - lepiej opisać wszystkie działy i dać możliwość pozwiązywania podobnych gier, czy duplikowania w ten sposób artykułów (np. HM:BTN i HM:BTN for Girls mają te same sadzonki, zwierzęta, ceny itp., oraz należą do tej samej serii z N64, FOMT i MFOMT).
Pozostaje też temat tłumaczenia... okazuje się, że zawiera ono sporo błędów technicznych (brakujące specjalne tagi HEX), więc potrzebuję parę naprawdę wolnych dni, żeby przysiąść i to przeanalizować - bez tego dalsza praca wydaje się nie mieć sensu. Bardzo, bardzo chciałbym żeby na 15. urodziny strony wszystko było gotowe - to by bardzo ładnie rocznicowo spięło całą działalność strony :)

A na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy przez lata wspierali bądź pomagali prowadzi stronę: Matizo, Arkusz, Gray, Blount, Tidus, Felixia, Komar, Venice, wujek_kolacz, Crash, Blondi, girl23, Eer!0n, Domka, Mariossjex: [1994 - ✝2016], GFO, arthas40, eloo_gosciu, Rizen, Fenthick, Tomek_btn, Buli, Muscat, Alaizabel, Ranma_man, Fizzly, BigBang, pepe345, Kuki, Maku, Tymon.

No i zawsze możecie sobie przypomnieć nieco historii strony tutaj - https://hmt.pl/timeline/

[obrazek]
tsubasa Użytkownik jest offline 14 Cze 17 10:46

100 lat HMT!
e_em_3 Użytkownik jest offline 17 Cze 17 08:06

Sto lat, by HMowe gry wychodziły i były warte grania.
Fizzly Użytkownik jest offline 19 Cze 17 08:09

Aż się wzruszyłem że ująłeś mnie w tych podziękowaniach... dzięki, 100 lat!
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 7, zalogowanych: 0, botów 2.
Zalogowane osoby: Ahrefs, Bing
Ostatnie 24h: gnysek, Buli, KEVIL, Lechu, as159, tals, Thavox, nemo49, hooligan, Aceb, pepe345
© 2003 - 2019 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.