Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Stardew Valley
gnysek, 11 Gru 17
Ekipa od Stardew Valley poinfrmowała o progresie dodatków do gry. Miała właśnie ruszyć beta multiplayera, ale potrzebują jeszcze trochę więcej czasu związanego z nowym contentem do gry (nowe lokacje itp.). Multiplayer pojawi się na PC i PS4, zapowiedziano też konswersję na PS Vita (ale bez trybu online, bo zabrałoby to za dużo czasu). Kto już kupił na PS4 - wersję na PS Vitę dostanie za darmo :)

[obrazek]

» Harvest Moon Light of Hope (Special Edition)
gnysek, 26 Paź 17
Niecałe 3 tygodnie dzielą nas już od premiery Harvest Moon: Light of Hope na PC. Gra ma się też pojawić na PS4 i Nintendo Switch, ale to nastąpi dopiero na początku 2018 roku (zapewne z powodów certyfikacji i ew. produkcji nośników).
Z tej okazji Natsume w końcu wypuściło trailer, więc mamy okazję przekonać się jak gra wygląda. Tak jak wnioskowałem ze screenów wyniesionych ukradkiem z E3, graficznie jest to "podrasowane" Seeds of Memories (które na PC ostatecznie nie wyszło), które ma postaci generowane w 3D (co akurat jest plusem, bo poruszają się hiper-płynnie). Grafika jest bardzo cukierkowa (nie wiem czy nie za bardzo).

Jeśli gra nie będzie miała wygórowanej ceny, postaram się ją kupić w dniu premiery i zrobić jakiś stream, żebyście mogli podjąć decyzję dot. zakupu (i czy warto czekać na wersję na PS4) :)

Ostatnie komentarze:


Komentarz
KomekWollstein:12 Lis 17 16:56

Po obejrzeniu tego trailera, w pełni zgadzam się z Panem gnyskiem. Momentami ta grafika jest zbyt cukierkowa. Co do samego stream-a pomysł jest ciekawy, z przyjemnością obejrzę.


Komentarz
Fizzly:20 Lis 17 16:33

Powiem tak: ogólnie jest średnio, graficznie tragedia. Taki zykły średniak, kompletnie bez klimatu jak dla mnie


Komentarz
e_em_3:30 Kwi 18 23:25

Gra wygląda jak jakaś bieda gierka na komureczki
» Harvest Moon Light of Hope (Special Edition)
gnysek, 18 Sie 17
W końcu mamy oficjalny gameplay z Light of Hope, które ma wyjść na PC i PS4. Są dobre i złe wiadomości. Zła jest taka, że gra faktycznie przypomina Seeds of Memories które było tak słabe, że w końcu nie wyszło na PC, chociaż Natsume to zapowiadało - grafika jest w 2D, ale nie jest to pixeloza, tylko bardziej wektorowa grafika z gier przeglądarkowych. Dobra jest taka, że postaci jednak są w 3D i ładnie się animują, więc wygląda to nieco lepiej - ale czy od Stardew Valley jest lepsze - trudno powiedzieć. Na pewno niektórym do gustu przypadnie czytelniejsza grafika. Czekamy na kolejne filmiki.Update: znalazłem jeszcze drugi gameplay, nagrany na jakichś targach:
Ostatnie komentarze:


Komentarz
Buli:21 Sie 17 17:19

Jaj nie urywa ale myślę, że dałoby się grać
» Harvest Moon Light of Hope (Special Edition)
gnysek, 19 Cze 17
Natsume miało pokazać na targach E3 nowego HM - Light of Hope, niestety pokazało go tylko odwiedzającym i zabraniało robienia screenów, ale oczywiście ktoś wykorzystał sekundę i nagrał komórką mały fragment. Tak jak wcześniej przypuszczałem, grafika nawiązuje bardzo mocno do Seed of Memories - wygląda na to, że LoH jest "podrasowaną" wersją SoM które spotkało się z mocną krytyką i mimo zapowiedzi nie ukazało się ostatecznie na Steam i WiiU. Mimo to, widać zmiany (raczej na plus) - postaci są większe i lepiej zaanimowane. Porównania i film poniżej:[obrazek]
[obrazek]


Ostatnie komentarze:


Komentarz
Fizzly:20 Cze 17 13:22

Tego się obawiałem, znów te kiczowate drzewa z Seeds of Memories. Fajnie że komuś udało się to nagrać. Faktycznie postacie w końcu się animują, a nie przeskakują... Mimo wszystko jestem znów sceptyczny i pewnie kolejny gniot z tego będzie. Szkoda że Natsume jedzie po najmniejszej linii oporu.


Komentarz
farm_knight:24 Cze 17 11:47

Nie wygląda zachęcająco. Powiedziałbym że jest wizualnie gorsze od stardew valley.
A myślałem o pełnym 3D...
» Różne
gnysek, 14 Cze 17
Nawet nie wiem kiedy minął kolejny rok, ale to właśnie dziś HMT obchodzi swoje 14 urodziny! Czas leci nieubłaganie, a zeszły rok był dla mnie pełen nie-harvestmoonowych atrakcji, jak ślub, narodziny dziecka czy wykańczanie własnego domu... dużo się działo, niestety odbiło się to też na stronie, ale mam nadzieję, że rozpoczynający się (bardziej okrągły) 15. rok działalności da okazję do poprawy :)
Przede wszystkim, już za 16 dni HMT zmieni właściciela - ale nie martwcie się, będzie nim firma którą otwieram od 1. lipca :) W związku z tym planuję przeniesienie strony na zupełnie nowy hosting, oraz dodanie certyfikatu SSL - a więc strona będzie działać po https:// :)
Planuję też zrobić porządki z kategoriami i artykułami - lepiej opisać wszystkie działy i dać możliwość pozwiązywania podobnych gier, czy duplikowania w ten sposób artykułów (np. HM:BTN i HM:BTN for Girls mają te same sadzonki, zwierzęta, ceny itp., oraz należą do tej samej serii z N64, FOMT i MFOMT).
Pozostaje też temat tłumaczenia... okazuje się, że zawiera ono sporo błędów technicznych (brakujące specjalne tagi HEX), więc potrzebuję parę naprawdę wolnych dni, żeby przysiąść i to przeanalizować - bez tego dalsza praca wydaje się nie mieć sensu. Bardzo, bardzo chciałbym żeby na 15. urodziny strony wszystko było gotowe - to by bardzo ładnie rocznicowo spięło całą działalność strony :)

A na sam koniec chciałbym podziękować wszystkim, którzy przez lata wspierali bądź pomagali prowadzi stronę: Matizo, Arkusz, Gray, Blount, Tidus, Felixia, Komar, Venice, wujek_kolacz, Crash, Blondi, girl23, Eer!0n, Domka, Mariossjex: [1994 - ✝2016], GFO, arthas40, eloo_gosciu, Rizen, Fenthick, Tomek_btn, Buli, Muscat, Alaizabel, Ranma_man, Fizzly, BigBang, pepe345, Kuki, Maku, Tymon.

No i zawsze możecie sobie przypomnieć nieco historii strony tutaj - http://hmt.pl/timeline/

[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
tsubasa:14 Cze 17 10:46

100 lat HMT!


Komentarz
e_em_3:17 Cze 17 08:06

Sto lat, by HMowe gry wychodziły i były warte grania.


Komentarz
Fizzly:19 Cze 17 08:09

Aż się wzruszyłem że ująłeś mnie w tych podziękowaniach... dzięki, 100 lat!
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 12, zalogowanych: 0, botów 4.
Zalogowane osoby: Ahrefs, Semrush, Yandex, Bing
Ostatnie 24h: KEVIL, Buli, jarekfiolekk, efovatpriv45, congdupuback84, gnysek, Fizzly, jaceekkhyz, savanixulj, Lechu, Jozin, hooligan, tomclothessbhy, kezselleszek, Wili20
Losowe artykuły
© 2003 - 2018 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.