Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

» Stardew Valley
gnysek, 31 Maj 17
Jedna z naszych użytkowniczek, Paulina, podesłała mi kilka dni temu link do kampanii na kicstarterze, dotyczącej luźno opartej na Harvest Moon / Rune Factory gry Kynseed. Jedną z ciekawostek która wyróżnia grę od serii HM jest, że bohater nie tylko się starzeje, ale może umrzeć, a wtedy przejmujemy kontrolę nad jednym z dzieci. To samo ma dotyczyć innych postaci które staną na naszej drodze, a nasze wybory mają być zapamiętywane i odciskać się na działaniach potomków. Brzmi ciekawie, aczkolwiek ile razy słyszałem o takich systemach w grze, guzik z tego wychodził, więc podchodziłbym z rezerwą - jeśli jednak znudziło wam się już Stardew Valley - to może warto obserwować prace nad grą.

Można też pobrać prototyp gry - w tym miejscu: https://goo.gl/ec45GE

https://www.kickstarter.com/projects/405964313/kynseed-a-whimsical-sandbox-rpg-adventure/description

[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
Buli:31 Maj 17 15:44

Zawsze miło zobaczyć jakiś nowy projekt. Wygląda nieco gorzej niż Stardew Valley ale mam nadzieje, że będzie się fajnie grało ;)
» Harvest Moon Light of Hope
gnysek, 20 Maj 17
Część z was pewnie już widziała tę informację na innych serwisach - trochę zaspałem bo byłem na wakacjach, bez laptopa, a właśnie wtedy jak na złość (albo i na szczęście) nadchodzą tak wspaniałe wieści!!!

Natsume wywaliło z grubej rury i zapowiedziało Harvest Moon: Light of Hope na PS4 i PC. Jest więc to gra w którą 100% z was będzie w stani zagrać, bo macie przynajmniej jedną z tych platform :) Oznacza to też - miejmy nadzieję - duuuuużo lepszą grafikę. Niestety na razie poza logo gry nie mamy żadnych innych grafik - ale już wkrótce na targach E3 - 13-15 czerwca mamy dostać pierwszy gameplay a na miejscu w Los Angeles ma być nawet dostępna grywalna wersja, co - znając wcześniejsze rozkłady Natsume - oznaczałoby premierę w okolicach grudnia!

Przypomnę tylko, że w ostatnich dwóch miesiącach na PS4 ukazały się także HM:AWL-SE (z poprawionym frameratem) oraz HM:STH - oba z obsługą trofeów.
[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
Fizzly:01 Cze 17 07:56

Tego się obawiam właśnie, tylko że jak dla mnie to nie jest "retro" tylko kicz :f


Komentarz
Raven820:14 Cze 17 19:31

Czyli lipa, kolejny klon SoM. Nawet postacie identyczne...
Od 6:35
https://m.youtube.com/watch?v=P8coJ7yqILs
» Harvest Moon Save the Homeland
gnysek, 09 Maj 17
Znów bez wcześniejszej zapowiedzi (chociaż się tego spodziewaliśmy) na PS Store w USA i Europe wylądował Harvest Moon: Save the Homenald na PS4. Gra ma rónież ma dodaną obsługę trofeów (większość prosta, poza zdobyciem każdego z 9 zakończeń) :)

Gra kosztuje 63 zł.

Do pobrania w PS Store tutaj: https://store.playstation.com/

Lista trofeów: https://psnprofiles.com/

[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
deno:16 Maj 17 22:16

» Harvest Moon A Wonderful Life Special Edition
gnysek, 28 Mar 17
Bez wcześniejszej zapowiedzi (chociaż o plotkach pisałem) na PS Store w USA i Europe wylądował Harvest Moon:A Wonderful Life SE na PS4. Gra ma dodaną obsługę trofeów, użytkownicy donoszą też, że poprawiono nieszczęsne problemy z frameratem które nękały wersję na PS2 i podobne wznowienie na PS3. Podobno gra działa szybciej niż oryginał na Gamecube, co postaram się jeszcze dziś sprawdzić :)

Gra kosztuje 63 zł.

Do pobrania w PS Store tutaj: https://store.playstation.com/

Lista trofeów: https://psnprofiles.com/

Aktualizacja (29.03): Kupiłem grę i potwierdzam fenomenalny skok prędkości - gra w niektórych miejscach działa 3-4x szybciej niż na PS2. Znalazłem co prawda 2 miejsca gdzie delikatnie zwalnia (droga do domu Romany oraz przy plaży), ale da się przeżyć :) Poniżej moje nagranie z PS4:

Ostatnie komentarze:


Komentarz
gnysek:29 Mar 17 15:52

@dawidkvachu - pamiętaj, że to przeniesienie praktycznie nie wymagało zmiany kodu gry, więc BTN przenieść byłoby znacznie trudniej.


Komentarz
dawidkvachu:30 Mar 17 11:50

@Gnyskek - domyślam się, ale to też źle o nich świadczy, że poszli po najmniejszej linii oporu.


Komentarz
gnysek:31 Mar 17 14:05

wszystkie gry z PS2 na PS4 są tak przenoszone. Tylko wtedy im się opłaca GTA czy Dark Cloud zostały przeniesione tak samo - to nie jest remake/remaster, tylko port, PS4 emuluje w jakiś sposób przekompilowane płyty z PS2 i pozwala na obsługę trofeów na zasadzie śledzenia wartości w pamięci RAM - same trofea nie są dodane w grze, tylko jako nakładka na grę
» Harvest Moon 64
gnysek, 27 Lut 17
Pewnie niewielu z was posiada Wii U, ale być może ta wiadomość będzie też wkrótce dotyczyć posiadaczy Nintendo Switch. HM64 który pierwotnie ukazał się na N64, dostępny jest już do pobrania w cyfrowej wersji w ramach "Virtual Console". Jest to dokładnie ta sama wersja która wyszła w USA, włącznie ze słynnym brakiem litery "s" w nazwie Natsume :)

[obrazek]
Ostatnie komentarze:


Komentarz
Fizzly:28 Lut 17 09:45

Fajnie, szkoda że na zwykłe Wii też nie wydali Moja ulubiona część.


Komentarz
tsubasa:02 Mar 17 17:57

Szkoda, że na 3DS-a nie ma gier z N64, bo w tę część HM z chęcią bym zagrał.


Komentarz
gnysek:03 Mar 17 09:17

3DS by nie pociągnął emulacji.
Polecamy
Zostań naszym fanem na Facebooku
Popularne tagi
Nowości w HMTV
Online
Obecnie stronę przegląda: gości: 127, zalogowanych: 1, botów 2.
Zalogowane osoby: Ahrefs, zawodowiec6, Googlebot
Ostatnie 24h: zawodowiec6, iowski1984, KEVIL, Buli, hooligan, gnysek
Losowe artykuły
© 2003 - 2018 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.