Szukaj:
Strona Forum   Wybierz
Wybierz
Uwaga! Przeglądasz stronę jako gość!      Zaloguj się      Załóż nowe konto

×

Ocena tego artykułu: punktpunktpunkt

Artykuł zawiera niedociągnięcia

Ten artykuł został napisany więcej niż 5 lat temu, w czasach, gdy redaktorzy byli jeszcze młodzieńcami :)
Informacje w nim zawarte mogą być niekompletne, a gramatyka i stylistyka niekoniecznie najlepsze.
W miarę wolnego czasu artykuły na stronie są poprawiane, niestety ten wciąż czeka w kolejce.


Zwierzęta
Pies - Masz go od początku na farmie.
Twój pies może brać udział w wyścigu psów w zimę.

Koń - Idź na ranczo od Hala i zaczep Ann przy koniu. Spyta Cię się czy
lubisz konie. Ty wybierz odpowiedź, że tak. Wtedy ona zawoła Greya, który nie będzie chciał
jej słuchać. Potem Ann przyjdzie z ojcem i wtedy nadajesz koniowi imię, a Hall zaprowadza Ci go
na farmę. Twój koń może brać udział w festiwalu koni. Musisz go codziennie szczotkować i
mówić do niego(tylko na początku). Możesz kupić mu coś w rodzaju plecaka, ale służy to
jako bin. Koń dorasta po upływie kilku tygodni.

Krowy - Możesz kupić sobie krowy. Zasiej wtedy na farmie trawę i gdy wyrośnie wyprowadź na
dwór krowy lub owce. Krowy tak samo jak w HMBTN możesz zapładniać
(po 21 dniach urodzi się mała krowa, ale nie możesz jej wtedy doić)
jak i doić. W HM64 także są podziały na mleko. Mleko S-100G, Mleko M-150G,
Mleko L-300G, mleko G-500G. Mleko G otrzymasz, gdy wygrasz festiwal krów. Krowa kosztuje
6000G, a gdy chcesz ją sprzedać to dostaniesz za nią 5000G(krowa z mlekiem S-6500G,
mlekiem M-7000G, mlekiem L-7500G, mlekiem G-8500)

Owce - Możesz kupić sobie owce. Zasiej wtedy na farmie trawę i gdy wyrośnie wyprowadź
je na dwór. Owce tak samo jak w HMBTN możesz zapładniać(po 21 dniach urodzi się mała Owca.)
jak i golić. W HM64 także są podziały na wełnę. Wełna R-900G, wełna Q-1800G, wełna G
otrzymasz, gdy wygrasz festiwal Owiec. Owca kosztuje 4000G.
Gdy chcesz ją sprzedać to dostaniesz za nią 3000G(owca z wełną R-4200G, z wełną Q-5000G).

Kury - Kury wyprowadzamy na dwór chyba, że pada deszcz to trzeba je schować. Jedzenie dla kur
kosztuje 10G.
Kurę zakupisz za 1500G z sprzedasz za 500G. Jajko kury kosztuje 50G.


Jedzenie dla krów, owiec i kur kupisz w GREEN RANCH.

Dodane przez: Blondi
Tagi: brak tagów 

Opinie:


Pamiętaj! Opinie łamiące regulamin, zawierające wulgarne słownictwo, lub nie zawierające jednego, sensownego zdania będą usuwane.
© 2003 - 2017 HMT. Design & Code by gnysek.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.